חתן כלה >>> גני אירועים >>> הסיינדה Hacienda מרכז אירועים וקונגרסים >>> אודות

תפריט

גני אירועים - הסיינדה Hacienda מרכז אירועים וקונגרסים - אודות

מתחם האירועים הסיינדה באזור התעשייה הצפוני בבית שאן, שהוא מרכז אירועים וקונגרסים הסיינדה Hacienda מרכז אירועים וקונגרסים באזור התעשייה הצפוני, העמל 7, בית שאן 072-3726950 ממוקם במקום שנשקף ממנו נוף מרהיב נוף הריר גלעד משמאל ונוף הגלבוע מימין. המאפיינים הייחודיים של הסיינדה הם רבים.

 

כל תחום של אירועים שאפשר להעלות על הדעת הוא ברמה ובאיכות הגבוהות ביותר. רחבת הריקודים הגדולה, לדוגמה, מוארת בטכנולוגיית אור מיוחדת, שכמוה ניתן למצוא במועדונים הגדולים והנחשבים באירופה, מערכות שמע משוכללות ומערכות תאורה מתקדמות הופכות את האירוע להפקה אור קולית מהממת. המסכים הגדולים בקדמת הבמה ומצדדיה מעניקים תחושה של זרימה וצבע כאשר מוקרנים עליהם קליפים. השולחנות הערוכים, הקישוטים, סידורי הפרחים, היחס האישי הנעים של המלצריות, האוכל שחשוב וכדאי לערוך מבחן טעימות לפני קביעת התפריט שלו, כל אלה מהווים ערובה לאירוע ברמה הגבוהה ביותר.

 

 אחת ההפתעות המזומנות למתחם האירועים הסיינדה , אשר אורותיו המרצדים למרחקים מעידים על גודלו ועל גובהו ומשרים תחושה של אחוזת יוקרה שעצם קיומה ומיקומה באזור כה יפה משדרגים ומעצימים כל אירוע בה, היא הגן הגדול והמקסים, השפע עצי פרי ונוי, אשר יחד עם הברים המסוגננים והמושקעים, יוצר מרחב של קבלת פנים ססגונית. הגן, המשמש מעין מבואה לאולם האירועים, מאפשר לקיים את המפגש הבלתי רשמי שמקדים לאירוע, כאשר ניתן לשבת בפינות ישיבה נוחות, להתכבד באוכל הטעים המוגש בברים ולהיכנס  לאווירת האירוע בנינוחות וברוגע.

 

ל"הסיינדה" תפריט גורמה, פרי הידע, הכישרון, ההשראה והיצירתיות של השף. לפני שהמנות הטעימות מוגשות לאורחים הם עוברים את מבחן האסתטיקה והעיצוב של אנשים שזה תפקידם מאחר שההגשה היא חלק מהותי ובלתי נפרד מהחוויה הקולינארית המזומנת לחוגגים במתחם האירועים.

אפרופו השם  הסיינדה בספרדית ( hacienda),היא שטח גדול ומרווח אשר בימי הביניים היה נחלתם הפרטית של העשירים שבאו ליהנות סבה בחופשותיהם.

בספר האורחים שלנו אתם יכולים לקרוא חוות דעת חמות ומחמיאות של זוגות שהתחתנו אצלנו ושל אנשים שקיימו אצלנו כנסים ונהנו ממוצר, מיחס, ומשירות שהם לא מצאו מספיק מלים לתאר אותם.

אם גם אתם רוצים לחגוג אירוע בלתי נשכח באחוזת אירועים יוקרתית ומרהיבה ביופיה, מרשימה בגודלה ובעיקר מספקת את כל מה שדרוש להפוך אירוע לחגיגה – אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר

072-3726950   ו.... קבענו!


תמונה: אודות - הסיינדה Hacienda מרכז אירועים וקונגרסים - גני אירועים
צור קשר